NGN Cloud’u Hemen Ücretsiz Deneyin!
15 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRECİNİ BAŞLAT
HEMEN BAŞLA

MEDYA

NGN, Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında

NGN, güçlü kurum kültürü ve çalışan odaklı yönetim anlayışıyla “Great Place To Work” sertifikasını almaya hak kazandı.    

Great Place to Work®, her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanın dahil olduğu analizler sonrası en iyi iş verenleri belirleyen; kurum kültürü alanında dünyada en geniş çaplı araştırma yapan bağımsız araştırma ve danışmanlık kurumu. Aynı zamanda güçlü kurum kültürüne sahip ve çalışanları tarafından en iyi işveren olarak tanımlanan şirketleri sertifikalandırıyor. Bu kapsamda Türkiye’de de 8 yıldır Great Place to Work Enstitüsü® tarafından yapılan ‘’En İyi İşverenler’’ araştırmasının 2019 - 2020 yılı sonuçları açıklandı.

NGN, çalışanlarının mevcut kurum kültürü hakkındaki algılarının ölçümlendiği Trust Index© Çalışan anketi ve İK uygulamalarının tümünün analiz edildiği Culture Audit© işyeri kültürü analizlerini başarı ile tamamlayarak, çalışan odaklı yönetim anlayışı ile, Great Place to Work® Certified ünvanını aldı.

Çalışan memnuniyetine yatırımı mottosu haline getiren NGN, bu kapsamda çalışanlarının hem teknik hem de kişisel gelişiminlerine yönelik eğitimlerle gelişimlerine destek oluyor. Şirket içi verilen zorunlu eğitimlerin yanı sıra çalışanların istekleri doğrultusunda yüz yüze ya da online eğitim alma imkanı sunuluyor. Şirketlerin en önemli  yatırımlarının, insana yatırım  olduğunu, insan yaratıcılığını bilgisini ve becerisini kullanarak her örgüt için değişimi ateşleyebilecek tek güç kaynağı olduğunu düşünen NGN sürekli gelişen ve büyüyen yapısını desteleyecek uygulamaları ile ödül, değerlendirme ve sosyalizasyon süreçlerini etkin bir şekilde yönetmekte.

İş dünyasında, özellikle teknoloji sektöründe kadın istihdamının artırılmasına yönelik olarak NGN, kadın çalışan sayısı ile de fark yaratıyor. Yönetim kadrosunun %40’ı kadın çalışanlardan şirket, 2020 yılında bu oranı %20 arttırmayı hedefliyor.

Her zaman daha iyi ve daha sürdürülebilir bir çalışan deneyimi yaratmayı hedeflediklerini ifade eden NGN İş Geliştirme ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinem Edil: ‘‘Great Place to Work Enstitüsü gibi prestijli bir kurum tarafından ödüllendirilmek bizlere gurur veriyor. İnsani dokunuşu yüksek, daha iyi bir kurum kültürü inşa etmek adına attığımız adımların sonucunda ilk başarımızı elde ettik. Çalışanlarımızı ‘işgücü’ olarak değil ‘insan’ olarak gördüğümüz, açık iletişim, etkin işbirliği ve karşılıklı güven ilkelerini benimsediğimiz bu yolculuğumuzda daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.’’ şeklinde değerlendirmelerini paylaştı.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.