Bütünleşik İletişim

İletişim merkezlerini birbirine bağlamak ve çalışanların iletişimini optimize etmek için, NGN entegre e-mail, VoIP, anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konferanstan oluşan bir bütünleşik iletişim çözümü sunmaktadır. Çok yönlülük ve hatalara karşı güçlü dayanıklılık ve bilgi güvenliği standartlarına uygunluk sayesinde, bu sistemler müşterilerin çalışanlar, yükleniciler ve muhataplar için bütünleşik bir interaktif iletişim ortamı yaratmalarına yardımcı olur.

Çalışanlar bu sistemler ile ofis dışında olduklarında bile müşterilere hızlı bir şekilde cevap verebilir, yükleniciler ve ortaklar ile etkin bir şekilde işbirliği yapabilir ve canlı video sunumları gerçekleştirebilirler.

Bütünleşik İletişimin avantajları
Zengin işbirliği ve uzaktan eğitim opsiyonları
Bütünleşik İletişimin avantajları

Zengin işbirliği ve uzaktan eğitim opsiyonları

Bütünleşik arayüz ve bilgilere kolay erişim; e-mailler almak/göndermek, mesajlar paylaşmak, sesli ve görüntü aramalar yapmak, toplantıları planlamak, konferanslar organize etmek, belgeleri görüntülemek ve düzeltmek ve uzak şubelerdeki çalışanlar için eğitim gerçekleştirmek için tek bir uygulama kullanılarak uçtan uca etkileşimi basitleştirmektedir ve eğitim süreçlerini iyileştirmektedir.

Çalışanların mobilitesinin arttırılması

Çalışanların mobilitesinin arttırılması

Çalışanlar aşina oldukları bir uygulamayı kullanarak her türlü fonksiyona herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde erişebilmektedir.

Ayrıca partnerler internet üzerinden görüntü veya web konferanslarını kullanarak iş süreçlerine ilişkin tartışmalara katılabilirler, diğer yandan lokasyon statüleri kullanıcının mevcut olup olmadığının otomatik bir şekilde tanımlanmasını mümkün kılmaktadır.

Güvenlik ve güvenilirlik

Güvenlik ve güvenilirlik

Çelişkili ve tutarsız platformların tek bir bütünleşik iletişim sistemi ile değiştirilmesi; bir müşterinin mevcut ICT altyapısını güçlendirir. Sürekli olarak yüksek güvenlik sağlamak için, virüs imza tabanları ve spam filtreleri otomatik olarak güncellenir, diğer yandan kilit bileşenlerin çoğaltılır. Gelişmiş şifreleme standartlarının kullanılması ve erişim hakkı yönetimi; veri sızıntısı ve yetki dışı erişim riskini neredeyse ortadan kaldırır.

Maliyet verimliliği

Maliyet verimliliği

Bütünleşik İletişim sistemleri; tek bir platform ve bütünleşik bir kullanıcı dizininde entegre iletişim araçlarının kullanılması suretiyle ICT altyapı gelişim maliyetlerini azaltır. Bu; birbirinden farklı birden fazla veriyi depolama ihtiyacını ortadan kaldırır, yönetimi kolaylaştırır ve idare masraflarını azaltır. Bütünleşik iletişim uygulama maliyetlerini azaltmak için, bazı platform unsurları mevcut donanıma yüklenebilir veya mevcut sistemlerle entegre edilebilir.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.