Veri Merkezi Çözümleri

Mühendislik altyapısının tasarlanması, inşa edilmesi ve oluşturulması

İşletmeler daima gelişen piyasa taleplerini karşılamak için sağlam veri merkezi altyapısına ihtiyaç duyarlar. NGN’nin veri merkezi hizmetleri; büyümeyi sürdürmek, riskleri azaltmak ve bulut açısından optimize edilen modern bir veri merkezine kusursuz bir geçiş sağlamak adına ölçeklenebilir ve dayanıklı veri merkezleri tesis etmenize yardım edebilir.

NGN; bir veri merkezi için gerekli olan tüm mühendislik sistemlerinin oluşturulması ve entegre edilmesi için önlemler ve teknolojiler dahil olmak üzere bireysel sistemlerin tasarlanması ve kurulmasından bir entegre çözüm uygulamaya kadar geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

NGN’in veri merkezi alanındaki uzmanlığından faydalanarak bilgi teknolojileri altyapılarınızın kesintisiz ve verimli çalışmasını sağlayabilir; düşük yatırım maliyeti, yüksek uzmanlık, düşük risk ve esneklik elde edebilirsiniz.

Kurum içi veri merkezinin kurulumu ve bakımı ciddi zaman ve maddi harcama gerektirir. NGN, BT altyapısının uygulanması ve modernleştirilmesi konularında maliyeti düşürme açısından etkin bir seçenek olarak veri merkezi dış kaynak kullanım hizmetleri de sunmaktadır.

NGN’in sunduğu veri merkezi hizmet ve çözümleri şunlardır:
Veri merkezi tasarımı ve kurulumu
NGN’in sunduğu veri merkezi hizmet ve çözümleri şunlardır:

Veri merkezi tasarımı ve kurulumu

Sunduğu veri merkezi tasarımı ve kurulumu hizmetleri ile NGN, şirketlerin BT altyapıları için en uygun ortamı sağlamak konusunda son derece yetkindir. Veri merkezleri için geniş yelpazede sunulan tasarım hizmetlerinin yanı sıra özel amaçlı veri merkezi binaları da inşa edilmektedir. NGN’in anahtar teslim yaklaşımı müşterilerin veri merkezi oluşturmak için harcadıkları para ve zamanı azaltmaya yardımcı olur.

Veri merkezleri için mühendislik sistemleri

Veri merkezleri için mühendislik sistemleri

Uygun bir mühendislik altyapısı, veri merkezi bilgi sistemlerinin güvenli ve kesintisiz çalışmasını garanti eder. NGN, veri merkezi mühendislik altyapısı için güç sistemlerinin tasarımı ve uygulamasından, iklimlendirme ve yangın söndürme sistemlerine, yapısal kablolama sistemlerinden merkezi izleme ve kontrol sistemlerine kadar kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. Güvenlik alarmı, veri merkezi izleme sistemleri, CCTV çözümleri, giriş kontrol ve yönetimi gibi teknik güvenlik çözümleri veri merkezi mühendislik sistemlerinin çok önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Veri merkezleri için BT altyapısı

Veri merkezleri için BT altyapısı

NGN, dünyanın önde gelen üretici firmalarının platformları üzerinde veri depolama ve işleme altyapılarının tasarımı ve uygulanması konusunda derin bir deneyime sahiptir. NGN çözümleri, kritik iş uygulamalarının operasyonu dahil olmak üzere BT hizmetlerinde yüksek erişilebilirlik sağlar.

Veri merkezleri için telekomünikasyon altyapısı

Veri merkezleri için telekomünikasyon altyapısı

NGN, veri merkezi LAN altyapısı için farklı iş ortaklarının veri merkezine özel ürünlerini kullanarak çok çeşitli telekomünikasyon çözümleri üretmektedir.

Veri merkezi sistemlerinin destek ve bakımı

NGN, hizmet merkezi ve 7/24 yardım masası ile mevcut tüm donanımlar ve uygulanan çözümler için teknik destek ve bakım hizmeti sunmakta ve sistemlerin sorunsuz işleyişini sağlamaktadır.

Veri merkezi BT altyapı otomasyonu

NGN, veri merkezlerinin BT ve telekomünikasyon altyapılarının merkezi olarak yönetimi konusunda müşterilerine farklı üreticilerin çözümlerini sunmaktadır. Telekomünikasyon ağları, sunucular, uygulamalar ve depolama alt sistemleri için sunulan yönetim ve kontrol sistemleri sayesinde sistem yöneticileri sayıları binlerle ifade edilebilen sunucuyu aynı anda yönetebilmektedir.

Mobil veri merkezi

Günümüzün iş dünyası daha esnek ve mobil bir BT altyapısına ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple, mobil veri merkezleri tüm dünyada daha popüler hale gelmektedir. NGN’in önde gelen üreticilerin çözümlerini sunduğu mobil veri merkezleri, tüm donanım, telekomünikasyon ve mühendislik altyapılarını birleştirmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.