NGN Cloud’u Hemen Ücretsiz Deneyin!
15 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRECİNİ BAŞLAT
HEMEN BAŞLA

MEDYA

  • Anasayfa
  • Medya
  • Haberler
  • NGN, Bu Yıl 21.si Düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda Birçok Başarı Elde Etti!

NGN, Bu Yıl 21.si Düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda Birçok Başarı Elde Etti!

Sektörün nabzını tutan BT Haber’in her yıl yaptığı Bilişim 500 Araştırma sonuçları, 26.08.20 tarihinde online düzenlenen ödül töreni ile açıklandı. NGN’in her yıl yükselen bir ivme gösterdiği listede, bu yılda da hızlı büyüyen yapısı ve başarıları ile birçok kategoride üst sıralarda yer aldı.

Araştırma sonucunda Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye sıralamasında 61. büyük şirket oldu. Bulut Hizmeti kategorisinde 2. büyük şirket, Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı kategorisinde 2. büyük, Barındırma kategorisinde 4. büyük, Ağ donanımı kategorisinde 7. büyük, Dış Kaynak Kullanım Hizmeti kategorisinde 5. büyük, Donanım kategorisinde  10. büyük, Hizmet kategorisinde 10. büyük, 176 tane şirketin yer aldığı Sistem Entegratörü ve İş Ortağı kategorisinde ise 13. büyük şirket oldu.

Güçlü operasyon ve kaliteli hizmet anlayışı ve büyüyen yapısı ile NGN, Türkiye’nin dijital dönüşümün her aşamasında şirketlerin ihtiyaç duyduğu güvenilir ve uzman çözümlere sahip olduğunu Bilişim 500 sıralamasındaki başarıları ile de destekledi.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.