MEDYA

Huawei'den NGN'e "Sparklink Partner of 2021" Ödülü!

Huawei Enterprise, 29 Mart 2022’de İstanbul ve Ankara’da eşzamanlı olarak gerçekleştirdiği Huawei Turkey Ecosystem Partner Summit 2022 etkinliğinde iş ortakları ile buluştu.  “Dijitalleş, Anı Dönüştür” temasıyla düzenlenen etkinlikte 2022 yılı kanal ekosistemine dair güncellemeler ve rekabetçi çözümler paylaşıldı.

Huawei Türkiye Kurumsal İş Grubu Genel Müdürü James Pan; tüm zorluklara rağmen iş sürekliliğini devam ettirerek tedarik, teslimat ve servis süreçlerinde müşterilerine fayda sağlamaya kararlı olduklarını aktararak, “AR-GE yatırımlarımızı da artırarak daha rekabetçi ürün ve çözümler sunma gayretindeyiz. Açık inovasyonu teşvik ederek müşterilerimiz ve toplum için daha fazla değer yaratmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Ödül töreninin de gerçekleştiği Huawei Turkey Ecosystem Partner Summit 2022 etkinliğinde; NGN, “Sparklink Partner of 2021” ödülünün sahibi oldu. Ödülü NGN adına Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri Direktörü Beyazıt Öztürk aldı.

Etkinlikte 2021 yılında gösterdikleri başarılı performanslara 15 farklı kategoride toplam 55 iş ortağı ödül kazanırken aynı zamanda 10 sektör profesyoneline de Huawei'nin en üst düzey teknik bilişim sertifikası verildi.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.