KURUMSAL

NGN Hakkında

Bilişim sektöründe Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer alan NGN, 15 yılı aşkın süredir  şirketlerin bilişim alanındaki tüm ihtiyaçlarına yönelik uçtan uca profesyonel çözümler sunar.

Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan NGN; tek çatı altında sunduğu "sistem entegrasyonu, Türkiye’nin yerli veri merkezi “Star of Bosphorus”, NGN Cloud hizmeti, yönetilen hizmetler, dış kaynak hizmeti ve dijital dönüşüm & inovasyon çözümleri” ile müşterilerinin tüm BT yükünü kusursuz bir biçimde yönetir. Aynı zamanda “Veri Yedekleme & Depolama Alanında Lider Sistem Entegratörü” olan NGN, sektörel uzmanlığı ile şirketlerin BT projelerinde güvenilir iş ortağı olarak yer alır.

Türkiye’nin “Yeni Nesil Teknoloji Ortağı” kimliği ile sektörde uzun yıllardır profesyonel çözüm ve hizmetler sunan NGN, sahip olduğu uzmanlık ve yetkin teknik ekibiyle her zaman yenilik ve verimlilik odaklı projelere imza atar. Bankacılık & Finans, Üretim, Sigortacılık, Kamu ve Perakende başta olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren lider şirketlerin teknoloji alanındaki çözüm ortağı olarak çalışır. Müşterilerinin kritik iş süreçlerine en uygun teknoloji çözümlerini uygularken aynı zamanda profesyonel hizmetler ve servisler ile kusursuz bir müşteri deneyimi sunar. Müşterilerine doğru teknoloji yatırımları ile kesintisiz erişilebilirlik, iş sürekliliği, verimlilik, uçtan uca yönetim, rekabet ve maliyet avantajı sağlarken iş yüklerinin azalmasına ve yeni büyüme alanları keşfetmelerine imkan tanır. Sürekli gelişimin gücüne inanan NGN, şirketlerin BT altyapısını günümüz ihtiyaçlarına uygun hale getirirken aynı zamanda geleceğin teknolojilerine de hazır altyapıda olmalarını sağlar.

NGN; gerçekleştirdiği teknoloji ve işgücü yatırımları ile sektöre yön veren adımlar atar. “Türkiye’nin datasını koruyan dijital kale” Star of Bosphorus Veri Merkezi, Türkiye’nin en gelişmiş yerli veri merkezlerindendir. Star of Bosphorus Veri Merkezi, kurumların dijitalleşmeyle birlikte artan BT ve ağ gereksinimlerine dünya standartlarında üstün hizmet kalitesi ile cevap verir.

Kesintisiz erişim, eşsiz tesis yapısı ve uluslararası sertifikasyonlarıyla öne çıkan Star of Bosphorus, sahip olduğu eşsiz altyapı ile rakiplerinden ayrışmaktadır. 16 MW toplam gücü ile 5.000 m2 beyaz alanda 2.000’in üzerinde standart kabinetin işletimini Tier III Tasarım ve tesis standartlarında sunar. Türkiye’de ilk ve dünyada sayılı deprem riskini azaltmaya yönelik tasarlanmış, yapısal sismik izolasyonu ile fark yaratan tesis yapısı her koşulda güvenliği ön plana çıkarıyor. Star of Bosphorus Veri Merkezi, müşterilerine  sunduğu operatör bağımsız altyapı sayesinde istenilen operatörden hizmet alma esnekliği sunar. Bu önemli yatırımla müşterilerine dünya standartlarında veri merkezi hizmeti sunan NGN, aynı zamanda Türkiye’de üretilen verinin ülkemiz sınırları içinde kalmasına ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Benimsediği “Lead the Future” mottosu ile geleceği şekillendiren teknolojileri müşterilerinin iş süreçlerine entegre etmelerini sağlayan NGN, ülkesine ve sektörüne katma değer sağlayan yatırımları ile büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Dijital dönüşüm yolculuğunda rehberlik ederek sektörün lider teknoloji gücü olmak

Vizyonumuz

Dijitalleşme alanında uçtan uca servis veren, en büyük veri merkezi ve bulut çözümlerini yöneten en büyük yerli sistem entegratörü olmak

Kalite Belgelerimiz

 

                                    

 

               

 

                                                           

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.