MEDYA

NGN'in Maliyet Avantajı Ozan Elektronik Paraya Ödül Getirdi

Sektörün en önemli bulut ve veri merkezi etkinliklerinden IDC Cloud & Datacenter Summit, 9 Aralık’ta online olarak gerçekleştirildi. Bulut teknolojileri alanındaki en son gelişmelerin ön plana çıktığı etkinliğe birçok sektörden üst düzey yöneticiler katıldı. NGN’in Ozan Elektronik Para ile gerçekleştirdiği “Private Cloud” projesi Türkiye Cloud Awards 2020’de ödüle layık görüldü.

Ozan Elektronik Para güçlü finansal yapısı, global hedefleri ve yenilikçi yaklaşımı ile sektörün önde gelen Fintech’leri arasında. Büyüyen yapısında kesintisiz hizmet ihtiyacına yönelik, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji ortağı NGN ile başarılı bir projeye imza attı ve BT altyapısını modern bir Private Cloud platformuna konsolide etti. Başarıyla gerçekleştirilen bu proje, Cloud Awards 2020’de “Cloud Cost Efficiency” maliyet verimliliği ödülünü aldı.

Ozan Elektronik Para Bilgi İşlem Bölüm Başkanı Oğuz Şahin

NGN’in sunduğu son teknoloji yedekleme, alt yapı topolojisi, barındırma, yönetilen hizmetleri sayesinde Ozan Elektronik Para olarak yüksek perfomansa ulaştık. Bu süreçte bizim için NGN’i rakiplerinden ayıran en önemli nokta 7/24 destek hizmeti sunması oldu. Biz onlara ulaşmadan önce, onlar bize ulaşarak tüm süreçte tam destek verdiler. Regülasyonlara uygun olarak veri akışını sağlamak, kesintisiz hizmet sunabilmek, yüksek performanslı bir sisteme ulaşmak yola çıkış amacımızdı, bu sebeple BT altyapımızı NGN Cloud Private platformunda birleştirmeye karar verdik. NGN ile başarılı bir proje süreci geçirdik ve geldiğimiz noktadan oldukça memnunuz.

NGN Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri Direktörü Beyazıt Öztürk

Ozan Elektronik Para bizim için birlikte daha birçok başarılı projeye imza atacağımıza inandığımız, önemli bir iş ortağı oldu. Sektörde hızla büyüyen Fintech’lerden biri olması, 7/24 en kaliteli hizmeti sunma anlayışı teknolojik ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Ozan Elektronik Para’nın sürekli büyüyen verilerini korumak ve işleyişini sürdürülebilir kılmak için daha modern bir teknik altyapıya ihtiyaçları vardı. NGN olarak bu proje ile Ozan Elektronik Para’ya hem maliyet avantajı hem de zaman tasarrufu sağladık. Yüksek performans, güvenlik, maliyet avantajı ve sonunda gözlemlediğimiz müşteri memnuniyeti gurur verici.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.