MEDYA

NGN, Veri Koruma Lideri Thales ile İş Birliğini Duyurdu!

Müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı amaçlayan teknoloji grubu NGN, veri koruma alanında lider global sağlayıcı Thales ile 2020 yılından bu yana müşterilerinin dijital altyapısını korumak üzere iş birliği yapmaya başladı.  

NGN; veri ekseninde bulut, veri merkezi, yeni teknolojiler, sistem entegrasyonu alanlarında kurumlara dijital dönüşümlerinde birçok teknoloji çözümü sunuyor. Türkiye'nin ve bölgenin lider bilişim markası olma vizyonuyla büyük teknolojik yatırımlar gerçekleştiren NGN, bu iş birliği ile müşterilerinin veri iletişimindeki tüm noktalarda güvenliği sağlamayı amaçlıyor. Güvenlik alanındaki yenilikçi ve öncü çözümler sunan Thales, kurumların kritik verisini şifreleme teknolojisi kullanarak ve bu verilere erişimi güvenli hale getirerek  uçtan uca güvenlik çözümleri ile korumayı garanti ediyor.

Şirketlerin dijitalleşme hedeflerinde yaşadıkları en büyük korku olan veri kaybını engelleyen bu iş birliği kapsamında NGN, Thales’in öne çıkan ürünleri olan dijital kimlik (erişim yönetimi ve kimlik doğrulama - Erişim Yönetimi Çözümleri) ve veri koruma - Kritik Veri Koruma ürünlerini müşterilerinin kullanımına sundu. Thales, Safenet Trusted Access çözümü ile bir çok özelliği aynı anda sunarak şirketler için uçtan uca yönetilebilir güvenlik çözümleri sağlıyor. Kimlik Doğrulama, Ayrıntılı Erişim Politikaları ve Akıllı Tek Oturum Açma gibi özellikler; şirketlere tek konsoldan çok sayıda bulut uygulamasına güvenli, hızlı ve kolay erişim imkanı sağlıyor.

İş birliğiyle ilgili olarak, NGN Satış Öncesi Güvenlik Mühendisi Selçuk Küçükkeskin şunları söyledi:  Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı prensip edinen bir teknoloji şirketi olarak her zaman en iyisini hedefliyoruz. İş birliklerimiz de hep bu yönde ilerliyor. Yaklaşık bir yıldır Thales ile çok güzel işlere imza attık ve gelecekte birçok başarıya da imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Thales, özellikle son dönemde öne çıkan Safenet Trusted Access çözümü ile çok sayıda kimlik doğrulama yöntemini desteklerken, tekli oturum açma (SSO) ve kullanıcı profillerine göre politikalar atayarak yeni nesil bir güvenlik sağlıyor. Kuruluşlar bu sayede halihazırda dağıtılmış olan kimlik doğrulama şemalarını kullanabilir ve mevcut yatırımlarından yararlanarak aynı zamanda bunları bulut ve web tabanlı hizmetleri güvence altına almak için kullanabilirler. NGN, mükemmellik için çabalayan ve şirketlerin dijital dönüşümde tüm ihtiyaçlarını onlara özel çözümlerle karşılayan bir şirket, tüm şirketler için hayati önem taşıyan kritik veri koruma alanında lider olan Thales ile yollarımızı birleştirmekten oldukça mutluyuz.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.