MEDYA

NGN, TELKODER Üyesi Oldu

Türkiye’nin yeni nesil teknoloji ortağı NGN, Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği TELKODER üyesi oldu.

Sektörlerinde lider şirketlere başarıyla hizmet veren, müşterilerin ihtiyaçlarını uçtan uca kapsayan anahtar teslim çözümler sunan NGN, ülkemizin uluslararası arenada büyük bir haberleşme merkezi olabilmesi için çalışan TELKODER’in yeni üyesi oldu.

Dijital dönüşüme Star of Bosphorus Veri Merkezi ile öncülük eden NGN, telekomünikasyon alanında ülkemizi daha ileri götürecek, global standartlarda büyük ölçekli projeler gerçekleştiriyor. NGN, TELKODER bünyesinde iletişim altyapısı alanında yenilikçi projelere imza atmaya devam edecek.

Türkiye’de telekomünikasyon hizmetleri sektöründe tam rekabet ortamı oluşmasına doğrudan katkıda bulunmak, telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren işletmeciler arasında dayanışma ve işbirliğini oluşturarak hizmet kalitesi ve verimliliği yükseltmek, sektörde yer alan şirketlerin güçlenerek dünyaya açılmaları ve dış pazarlarda rekabet edebilmelerini sağlamak amacı ile faaliyet gösteren TELKODER, bünyesinde telekomünikasyon şirketleri, GSM operatörleri gibi sektörün öncülerini barındırıyor.

TELKODER, kapsamlı raporlar ve analizler ile elektronik ve haberleşme alanında sektörde etkin bir rol oynuyor, tüm üyeleri ile birlikte Türkiye’yi güçlendirecek mevcut ve gelecek yatırımlar için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.