MEDYA

  • Anasayfa
  • Medya
  • Haberler
  • NGN International ve NNTC; McAfee Çözümleri ile Körfezdeki İşletmelerin Siber Güvenliğini Sağlıyor

NGN International ve NNTC; McAfee Çözümleri ile Körfezdeki İşletmelerin Siber Güvenliğini Sağlıyor

NGN'in Basra Körfezindeki şubeleri NGN International (Bahreyn) ve NNTC (Dubai); McAfee’nin Silver Partneri olarak siber güvenlik portföyünü genişletti. Gelişmiş McAfee ürünleri, NGN’in lokasyon bağımsız olarak bulut, veri merkezi veya çalışanların mobil cihazlarında güvenilir müşteri veri koruma hizmeti sağlamasını sağlamaktadır. NGN uzmanları; internet erişim güvenliği, giden/gelen trafik tehditlerine karşı koruma, kaldırılabilir ortam erişim kontrolü ve sanal sunucu ve masa üstü koruma için tasarlanan McAfee çözümlerini uygulamada deneyim sahibidir.

NGN ayrıca müşterilerin çalışanlarının mobil cihazlarında güvenlik politikası yönetimini merkezileştirmelerine, çalışanların kendi cihazları üzerinden ana işletme uygulamalarına erişim güvenliğini sağlamalarına, kullanıcı önceliklerine bağlı olarak farklı işletme bilgi kaynaklarına kullanıcı erişimini kontrol etmelerine ve halka açık kanallar üzerinden transfer edilen verilerin gizliliğini sağlamalarına yardım etmek için kendisinin ve partnerinin uzmanlığını McAfee-tabanlı Mobil Veri Yönetim (MDM) uygulamalarında bir araya getirebilmektedir. Tüm güvenlik ayarları, bir MDM konsoldan merkezi olarak yönetilebilmektedir.

McAfee hakkında

McAfee; tüm dünyada çeşitli sistemleri, ağları ve mobil cihazları korumaya ve güvenliğini sağlamaya yardım eden çözümler geliştirmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.