MEDYA

NGN “En İyi Veri Merkezi Tesisi İş Ortağı Ödülü”nün Sahibi Oldu!

Huawei Türkiye’nin 23 Şubat`ta gerçekleştirdiği geleneksel iş ortakları zirvesinde, 18 farklı kategoride ödüller verildi. Huawei Türkiye Ekosisteminde faaliyet gösteren 300’e yakın iş ortağının katılımıyla online olarak gerçekleşen zirvede, NGN “2020'nin En İyi Veri Merkezi Tesisi İş Ortağı” (Best Data Center Facility Partner of 2020) ödülüne layık görüldü.

 

Bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısı Huawei; İstanbul ve Ankara`da bulunan iki farklı stüdyodan canlı olarak yayınlanan, “Win Together” temalı etkinlikte müşterilerinin ve iş ortaklarının başarısına katkı sağlamak ve sürdürülebilir kılmak için Türkiye`de AR-GE yatırımlarının artırılmasına yönelik stratejileri değerlendirdi.

 

Törende Huawei Türkiye Genel Müdürü Jason Li, Huawei’in başarısında iş ortaklarının katkılarına dikkat çekerek, teşekkürlerini dile getirdi:

 

“Geçtiğimiz yıl tüm dünyayı etkisi altına alan benzersiz bir kriz ile karşı karşıya kaldık. Pandemi ile birçok sektörde büyük değişikliklere ve teknolojide olağanüstü bir büyümeye tanık olduk. Teknolojideki gelişmeler müşteri talebiyle birleştiğinde toplumların hızlı gelişimi için iki itici güçtür. Türkiye`de 300'den fazla yerel iş ortağımızın değerli katkılarıyla hem 2019 hem de 2020 yıllarında birçok zorluğun üstesinden geldik ve sürdürülebilir büyüme ile birçok başarı elde ettik.”

 

NGN adına ödülü alan NGN Genel Müdür Yardımcısı Müfit Süer başarılarını şu sözlerle yorumladı:

 

“Değerli iş ortağımız Huawei ile sunduğumuz veri merkezi çözümleri ve bu alandaki kabiliyetimiz ile ödüle layık görüldük.  Bu alanda sunduğumuz çözüm ve hizmetlerimizin ödüllendirilmesinden mutlu ve gururluyuz, daha birçok başarıya imza atacağımıza inanıyoruz. Çözümlerimiz ile firmaların dijital dönüşümüne en iyi şekilde katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.