MEDYA

NGN Cloud, Advancity Projesi ile DCS Awards 2022'de Finalde!

NGN, yerli bulut çözümü NGN Cloud ile Advancity Public Cloud Migration & Consolidation Projesiyle başvurduğu DCS Awards 2022’de finale kaldığını duyurdu.

DCS Awards, veri merkezi alanında faaliyet gösteren ürün tasarımcıları, üreticiler, tedarikçiler ve sağlayıcılarını ödüllendirmek için tasarlanmış bir ödül organizasyonu olarak sektörde öne çıkıyor.  Ödüller, hem satıcıların hem de iş ortaklarının başarılarını takdir ediyor ve bu yıl, Avrupa'daki veri merkezi pazarının tüm ana alanlarını ele almak üzere tasarlanmış daha geniş bir tesis ve bilgi teknolojisinde ödül kategorileri yelpazesini kapsıyor.

DCS Awards 2022, bu yıl 4 ana grupta toplam 30 farklı kategoride sahiplerini bulacak. NGN Cloud, Advancity Public Cloud Migration & Consolidation Projesi ile DCS Awards 2022’de Cloud Project of the Year kategorisinde finale kalan 7 şirketten birisi oldu.

NGN, işletmelerin NGN Cloud aracılığıyla çalışma şeklini temelden değiştiren yerel bir bulut bilişim çözümü sunuyor. “Kullandığın Kadar Öde” modeli ile Türkiye’de ilk kez kullanıcılara saatlik faturalandırma hizmeti sunan NGN Cloud; müşterilerine kesintisiz erişilebilirlik, uygun maliyet ve tam yedekli altyapıda yüksek performanslı bulut bilişim hizmeti sağlıyor.

Uzaktan eğitim altyapıları alanında pazar lideri konumunda olan Advancity, sanal sınıf yazılımının NGN Cloud’a taşınmasıyla yüksek performanslı bulut altyapısına sahip oldu. İlköğretimden üniversiteye kadar birçok eğitim kurumuna hizmet veren Advancity, artan uzaktan eğitim talebi doğrultusunda hızlı çözüm, yüksek performans ve kesintisiz hizmet sunan NGN Cloud’u tercih etti. NGN Cloud üzerinden aynı anda 400.000 öğrencinin hizmet almasını sağlayan Advancity Public Cloud Migration & Consolidation Projesi aynı zamanda NGN Cloud Object Storage hizmeti sayesinde uygulamaları API ile birleştirerek, derslerin kayıt altına alınabilmesini ve isteğe bağlı olarak erişilebilmesi için aktif hale getirmesini sağladı. Kaydedilen dersler için izinlere tabii bağlantılar kurgulanarak, doğrudan Object Storage Service üzerinden görüntülenebilen bir platform oluşturuldu. Advancity, sanal sınıf yazılımını NGN Cloud altyapısında tutarak aynı anda 50.000 kullanıcıya ulaşmış ve 2 milyonun üzerinde öğrencinin eğitim almasına olanak sağlamıştır.

Kazananların oylama ile belirleneceği DCS Awards 2022’de siz de https://dcsawards.com/vote linki üzerinden oy kullanarak NGN Cloud - Advancity Public Cloud Migration & Consolidation Projesi’ne destek olabilirsiniz. Oylama 6 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek. Kazananlar 26 Mayıs 2022 tarihinde Londra’da Leonardo Royal Hotel London St Pauls’da gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacak.

 

NGN Hakkında

Türkiye’nin yeni nesil teknoloji ortağı NGN; şirketlere dijitalleşme yolculuklarında sektör tecrübesi, gelecek vizyonu ve üstün hizmet kalitesi ile öncülük ediyor. Tek çatı altında sunduğu "sistem entegrasyonu, Türkiye’nin yerli veri merkezi “Star of Bosphorus”, NGN Cloud hizmeti, yönetilen hizmetler, dış kaynak hizmeti ve dijital dönüşüm & inovasyon çözümleriyle" müşterilerinin tüm BT operasyonel yükünü uçtan uca kusursuz biçimde yöneterek geleceğin teknolojilerine hazır olmalarını sağlıyor.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.