MEDYA

Gelişmiş Güvenlik Çözümleri NGN & Imperva Etkinliğinde Ele Alındı

Imperva’nın Türkiye’deki en iyi performans gösteren iş ortağı olan NGN, Imperva ile birlikte düzenlediği etkinlikte günümüzün en güncel siber güvenlik çözümlerini müşterileri ile paylaştı.

NGN ve Imperva işbirliği ile düzenlenen etkinlikte iç tehditlerin tespit edilerek önlenmesi, gelişmiş web uygulama güvenliği, kişisel verilerin korunması kanunu ve davranışsal analiz ile veri koruma yöntemleri ele alındı.

4 Mayıs 2017 tarihinde Raffles Hotel'de düzenlenen etkinlik, NGN İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Müfit Süer ve Imperva Senior Account Manager’ı Anıl Gedik’in açılış konuşmaları ile başladı. Müfit Süer konuşmasında, NGN’in 2016 yılında gerçekleştirdiği başarılı projeler ile Imperva’nın Türkiye’deki En İyi Performans Gösteren İş Ortağı Ödülü’nün sahibi olduğunu belirterek, Türkiye’de verilen güvenlik hizmetlerinde fark yaratmak için çalıştıklarını ve tüm güvenlik hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunduklarının altını çizdi

Imperva Global Ürün Strateji Başkan Yardımcısı Drew Schuil’in sunumları ile devam eden etkinlikte, içeriden gelen tehditlere karşı yeni nesil güvenlik önlemleri ve machine learning teknolojisinin bu noktadaki hayatımıza girişi, bulutta ve ağda bulunan WAF çözümünün riskleri nasıl en aza indirdiği ve veri güvenliğinin Imperva ürünleri ile nasıl üst seviyede sağlandığı, karakter analizi ile Imperva’nın Malware problemini başladığı noktada nasıl çözümlediği gibi gelişmiş güvenlik çözümleri hakkındaki bilgiler müşteriler ile paylaşıldı. Etkinlik gerçekleştirilen öğle yemeği ile sona erdi.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.