NGN Cloud’u Hemen Ücretsiz Deneyin!
15 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRECİNİ BAŞLAT
HEMEN BAŞLA

MEDYA

  • Anasayfa
  • Medya
  • Haberler
  • Al-Nasiya Construction, NGN'in Yapay Zeka Temelli PDKS Çözümü i-Falcon Formen İle Sistemlerini Optimize Etti

Al-Nasiya Construction, NGN'in Yapay Zeka Temelli PDKS Çözümü i-Falcon Formen İle Sistemlerini Optimize Etti

NGN’in körfez bölgesindeki iş ortağı NNTC ile beraber geliştirdiği i-Falcon Formen inşaat sektöründe uzun süredir önemli bir konu olan personel takibi için en uygun çözümlerden birisi. İ-Falcon Formen PDKS çözümü, Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen müteahhitlik firmalarından Al Nasiya Construction için başarılı bir şekilde hayata geçirildi. Yapay zeka ve yüz tanıma teknolojisi destekli PDKS çözümü i-Falcon Formen, inşaat firmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Personelin işe girişini ve işten çıkışını, puantaj raporlamasını ve fazla mesaiyi hesaplama süreçlerini otomatik hale getirir.

i-Falcon Formen uygulaması, her vardiya başlangıcından önce çalışanların yüzlerini % 98'in üzerinde tanıma doğruluğu ile otomatik olarak tarar ve puantaj raporuna kaydeder. Zaman alıcı manuel işlemlerin bu otomasyonu, çalışanların check-in işlemini beş kat hızlandırır, personel takibini basitleştirir ve anında fazla mesai hesaplaması ile taşeron katılımındaki şeffaflığı artırır.

i-Falcon Formen uygulamasını hayata geçirmenin bir sonucu olarak Al Nasiya, çalışanların vardiya programlarına ve puantaj raporlarına her zaman her yerden erişebildi. Böylece; şantiye alanına farklı yönlerden gelen binlerce çalışanın vardiya başlangıç ve değişim saatlerini kolayca takip ederek fazla mesai ücretlerini net şekilde belirlenmesini sağladı.

Konuyla ilgili konuşan Al-Nasiya’nın Üst Düzey Yöneticisi;

NGN ve NNTC’nin geliştirdiği i-Falcon Formen çözümü, şantiyelerimizdeki iş süreçlerinin ve ik programlarının optimize edilmesine yardımcı oldu. Bu artan verimlilik, fazla mesai ile ilişkili maliyetlerin azaltılmasına da yardımcı olmuştur. İFalcon Foreman gibi yenilikçi çözümler, inşaat sektörünün genel gelişimini daha da ileri götürüyor. Hem NGN’e hem NNTC'ye iş ve uygulama süreçlerinde destekleri için teşekkür ederiz” dedi.

NGN Körfez Bölgesi ve NNTC CTO’su Alexander Belyaev ise şöyle konuştu;

 " Çözümlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak geliştiriyoruz. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırmak olmuştur. İ-Falcon Formen bizim için önemli bir kilometre taşıdır ve Al Nasiya’nın sahalarındaki artan verimlilik, etkinliğinin kanıtıdır. Al Nasiya'nın bu çözümün faydalarını geleceğe taşımaya devam edeceğinden eminiz ”dedi.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.