İnsan Kaynakları

NGN'li Olmak

Büyüme stratejimizin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alım, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

NGN olarak çalışanlarımızın yaşam ve iş kalitelerini olumlu yönde etkilemeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda, ofisimizin dizaynı, teknolojik altyapının uygunluğu ve çalışanların ihtiyacı olan ekipmanları güncel ve standartlara uygun olarak sağlıyoruz.

Çalışma ortamımızda dizüstü bilgisayar, Wireless çalışma olanağı ve şirket ağına uzaktan erişim bulunmaktadır. Ayrıca cep telefonu ve hattı, bununla birlikte, pozisyon bazlı olarak şirket aracı kullanımı sağlanmaktadır.

Genç ve dinamik yapımızın ortak sinerji yaratabilmesi için sağladığımız sosyal çalışma alanı bulunmaktadır.

Performans Değerlendirme

Çalışanlarımızın güçlü ve gelişime açık yönlerini belirlemek, bu doğrultuda eğitim ve kariyer planlamalarına ışık tutmak için yetkinlik bazlı yılda 2 kez 360 derece performans değerlendirme sistemi uygulanmaktadır.

Kariyer Yönetimi

NGN olarak, doğru ve uygulanabilir performans ölçüm metodları ışığında, çalışanlarımıza kısa ve uzun vadeli kariyer  planları ile  yatay ve dikey rotasyon imkanları sunmaktayız.

Eğitim ve Gelişim

İçerisinde var olduğumuz sektör gereği sürekli güncel ve gelişim odaklı olunması gerekmektedir. Bu doğrultuda NGN’in en büyük sermayesi olan çalışanlarımıza en büyük yatırımı gelişimleri üzerine yapıyoruz. Eğitim planlamalarımız Performans değerlendirme verilerimizin ışığında hedefler ve ihtiyaçlar doğrultusunda planlanarak uygulanmaktadır.

Ücret Yönetimi

NGN olarak, yetenekli kişileri bünyemize katarken, aynı zamanda mevcut çalışanlarımızın bağlılığını yüksek tutmayı ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımızın başarı göstergeleri ile yetenek ve deneyimlerine uygun ücretlendirmeyi sağlayan, adil ve rekabetçi yıllık 12 brüt maaş ücret politikamız bulunmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.