NGN Cloud’u Hemen Ücretsiz Deneyin!
15 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRECİNİ BAŞLAT
HEMEN BAŞLA

MEDYA

NGN, Avrupa'nın En İyi 10 Yönetilen BT Hizmeti Veren Şirketleri Arasında

Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan sistem ve bulut entegratörü NGN, aynı zamanda sunduğu Yönetilen Hizmetleri ile de öne çıkıyor.

NGN’in müşterilerine sunduğu geniş kapsamlı Yönetilen Hizmetleri; donanım bakımı ve yönetimi, altyapı ve bulut, ağ ve güvenlik hizmetleri, yedekleme, olağanüstü durum kurtarma, işletim sistemi yönetimi ve daha fazlasını içeriyor.

Dönüşen Bilgi Teknolojileri dünyasını hedefleyen NGN, yönetilen hizmetler ürün yelpazesini yeniden yapılandırdı.

“NGN Yönetilen Hizmetleri ile Açıkları Kapatıyoruz”

NGN Genel Müdür Yardımcısı Sinem Edil, CIO Applications Europe dergisine yaptığı açıklamada konuya dair şunları söyledi;

Yönetilen Hizmetler sağlayıcısı olarak, farklı hizmet alternatifleri sunan bir şirketiz. Şirketlerin altyapılarının belirli bölümleri için seçilmiş BT yönetiminden, tamamen dış kaynaklı bilişim destek hizmetlerimize; aynı zamanda geleneksel yapılı BT desteğine kadar, şirketlerin her ihtiyacını karşılayacak hizmetleri sağlıyoruz. BT ortamının tümünü tam olarak bilen bir kaynak bulmak neredeyse imkansız iken biz deneyimli ve geniş bilgi birikime sahip ekibimizle buna da çözüm getiriyoruz. NGN, ‘kurumlardaki açıkları kapatan’ Yönetilen Hizmetleri ve BT ekibi ile, mesai saatleri dışında da şirketlerin ihtiyaç duyduğu en yakın takipçisi ve yardımcısı olur. Ayrıca şirketin en önemli iş uygulamalarının 7/24 izlenmesini ve bakım desteğini sağlarken; Yönetilen Hizmetleri ile de iş-yaşam dengesini korur.”

 “Farklı Sektörlerde Lider Kurumsal Firmaların Yeni Nesil Ortağıyız”

Sinem Edil “Bankacılık ve finans, üretim, kamu, perakende ve telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde lider kurumsal firmaların yeni nesil güvenilir teknoloji ortağıyız.” diyerek geniş bir endüstri kitlesine hizmet ettiklerini vurguladı.

NGN olarak bizler, sistem entegratörü kimliğimiz ile Bulut ve Yönetilen Hizmetler sağlayıcısı kimliğimizi bir araya getirerek, ayrıştırıcı iş değerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Onlara, yüksek katma değer sağlayan birinci sınıf teknoloji çözümleri ve profesyonel hizmetleri sunarak, piyasada rekabet avantajı elde etmelerine katkıda bulunuyoruz. Kendi ekosistemlerinde özellikle iş verimliliklerini artırmalarına, ürün ve hizmet maliyetlerini düşürmelerine destek oluyoruz. Böylelikle müşterilerimizin dengeli büyüyen işletmeler olmalarını sağlayan yeni büyüme stratejilerini, onlar için keşfediyoruz.”

 NGN’i Rakiplerinden Ayıran Özellikler

NGN’in etkileyici yönetilen hizmetler portföyünün yanında, “Türkiye'nin Dijital Kalesi” Tier III tasarım ve tesis sertifikası sahibi Star of Bosphorus Veri Merkezi’nden hizmet veriyor olması da  onu rakiplerinden farklı kılan en önemli etkenlerden biri.

Bu merkezle ilgili de konuşan Sinem Edil, “Star of Bosphorus ile müşterilerimize deprem riskini azaltmak için tasarlanmış en üst düzeyde fiziksel korumalı sunucu/donanım barındırma tesisini sunuyoruz. Kesintisiz çalışma süresini ön planda tutan kurumsal müşteriler için benzersiz bir tesis yapısı sağlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 NGN’in yeni hizmetleri, Yönetilen Hizmetleri yeni teknolojiler ile desteklerken, modern uygulamaların uygulamasını ve yönetimini de kolaylaştıracak.

Bizimle İletişime Geçin

Başarılı

Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.