NGN
NGN
 
NGN

NGN, IT Vision 2017 Buluşması ile Liderleri Bir Araya Getirdi

Bu sene ilki DELL EMC işbirliği ile gerçekleştirilen IT Vision 2017 Buluşması Türkiye’deki sektör lideri şirketlerin geleceği şekillendiren yöneticilerini bir araya getirdi. Bilgi teknolojileri sektörünün 2016 yıl sonu değerlendirmeleri, 2017 yılında bilgi teknolojileri ve inovasyon alanında şirketleri nelerin beklediği konuşulduğu buluşmada, Türkiye’nin lider şirketlerinin yöneticileri tecrübelerini ve gelecek planlarını katılımcılarla paylaştı.

NGN CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Erol ve Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu’nun açılış konuşmaları ile başlayan programda, farklı sektörlerden başarı hikayelerinin paylaşıldığı “Bilgi Teknolojileri ve İnovasyon” ve “CIO VISION 2017” panelleri yapıldı.

NGN’in 3D görsel ve hologramlardan oluşan içeriği yatay bir düzlemde deneyimleme fırsatı sunan NettleBox çözümü kokteyl alanında sergilendi.


NGN

NGN ve EfficientIP IDC BT Güvenlik Konferansı’nda

NGN’in EfficientIP ile birlikte premier sponsor olarak katılacağı yılın en büyük güvenlik etkinliği olan “IDC IT Security Roadshow İstanbul” bu yıl 9 Şubat’ta gerçekleşecek. NGN’in Türkiye ve Ortadoğu’da işbirliği yaptığı EfficentIP’nin inovatif güvenlik çözüm ve hizmetlerini katılımcılarla buluşturacağı etkinlikte, NGN Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Yaşıbeyli “DNS Perspektifinden Veri Sızıntılarını Önleme” başlıklı sunumunda veri sızıntılarını önlemede DNS’in önemini izleyicilerle paylaşacak.


NGN

NGN, Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) Oldu

İş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirerek yoluna devam eden NGN, yazılım endüstrisi standartlarını belirleyen dünyanın lider bilişim teknolojisi şirketlerinden Microsoft’un yeni dönem iş ortaklığı modeli olan “Cloud Solution Provider – CSP (Bulut Çözüm Sağlayıcısı)” oldu.

NGN
 
NGN

Eğitimin Geleceğini VR Teknolojileri Şekillendirecek

Sanal gerçeklik, hayatımıza hızla giren bir kavram. Gündelik yaşamda daha çok eğlence sektöründe karşımıza çıksa da gelecekte eğitime yön verecek temel teknolojilerden biri olma potansiyeline de sahip. Konfüçyüs ise bunun sebebini 2.500 yıl öncesinden dile getirmiş: “Duyduğumu unuturum, gördüğümü hatırlarım, yaptığımı öğrenirim.” Yüksek ulaşılabilirliğe sahip alanlardaki eğitimler için deneyim kavramını zaten sıklıkla kullanıyoruz. Buna örnek olarak aşçı olmak isteyenlerin yemek yapmasını, İngilizce öğrenenlerin ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapmasını veya İngilizce konuşulan ülkeleri ziyaret etmesini gösterebiliriz.

Sarp Şık
NGN Eğitim Satış Uzmanı

 
  NGN

İşletmeniz Dijitalleşti mi?

Hız ve kapsam açısından gelmiş geçmiş en büyük devrim olan yeni dijital devrim dalgası dünyayı kasıp kavurmak üzere. Bu devrim küresel ekonomik sistemin yapısını önemli ölçüde değiştirecek. Gerçekleşen her bir köklü değişimde olduğu gibi, bu devrim de değer yaratmak için büyük fırsatlar sunmakla birlikte aynı zamanda zorlukları da beraberinde getiriyor. Değişime verilen cevap ise sıkı rekabet ortamında kazanan veya mağlup olmayı belirliyor.

Dijital teknolojinin itici güç olduğu medya ve perakende gibi sektörlerin aksine, enerji, ulaşım ve endüstriyel ürünler gibi süreç odaklı sektörler; dijital teknolojilerin etkilerini henüz tam olarak göremediler.

NGN

Polina Khabarova
NNTC Kurucu Ortağı - CROC İnsan Kaynakları Direktörü

 
 
Yazının tamamını okumak için lütfen tıklayınız.
 
Yazının tamamını okumak için lütfen tıklayınız.
 
NGN
 
NGN 2017’de bizi hangi siber saldırılar bekliyor?
 
NGN Google’ın çocuklara özel uygulaması şimdi 3D deneyimi sunuyor
 
NGN Türkiye’nin akıllı şehir yol haritası
 
 
  NGN
 
  NGN
 
  NGN
 
             
 
NGN Instagram'ın yeni canlı yayın özelliği herkes için kullanıma sunuldu
 
NGN Plüton gezegenine iniş videosu yayınlandı.
 
NGN Google kötü reklam raporu: spam artıyor!
 
 
  NGN
 
  NGN
 
  NGN
 
NGN
NGN Bülteni her üç ayda bir yayınlanmaktadır.

NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Müselles Sok. No:1/1 Esentepe Şişli İSTANBUL - Türkiye
Tel: +90 212 216 93 60 Fax: +90 212 216 93 71 E-mail: info@ngn.com.tr

ngn.com.tr NGN NGN