NGN
NGN
 
NGN

Perakendenin dev ismi Boyner, NGN ile database platformlarında tam güvenlik sağlıyor

20 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de yeniliklerin takipçisi olan Boyner, veri güvenliği ve denetiminin sağlanmasında NGN ile birlikte çalışıyor. İçinde bulunduğu sektörün doğası gereği büyük bir veri altyapısı yöneten Boyner, gerçekleştirilen bu proje ile veri güvenliği operasyonu için bu alanda dünyanın lider şirketlerinden Imperva’yı tercih ederek tüm database platformlarında veri güvenliği ve denetimini sağlıyor. Daha önce de Boyner ile farklı projelerde birlikte çalışan NGN, bu yeni proje ile Boyner’in database platformlarında yer alan verilerin en başarılı şekilde korunması ve incelenmesine destek oluyor.

Türkiye temsilciliğini NGN’in yaptığı Imperva, her sektöre uygun kritik iş verilerini ve uygulamaları koruyan öncü siber güvenlik çözümleri ile dikkat çekiyor.

NGN

Bilişim500 "Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama" kategorisinde zirve NGN'in

Interpromedya tarafından bu yıl 17.si gerçekleştirilen “Bilişim 500” araştırmasında NGN, her yıl olduğu gibi bu yıl da istikrarlı gelişimini sürdürerek “Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde zirvede yer aldı.


NGN

Göksen Çınar IRONMAN 70.3 Dünya Şampiyonası’ndaydı

NGN’in sponsoru olduğu Türkiye'nin sayılı Ironman sporcularından Göksen Çınar; dayanıklılık, hız, fiziksel ve zihinsel gücü bir araya getirerek sınırları zorlayan bir yarış olan IRONMAN 70.3 Dünya Şampiyonası’nı başarı ile tamamlayarak bayrağımızı dalgalandırdı.

NGN
 
NGN

Endüstri ve Internet’in 17 yıllık “yeni ilişkisi”

Endüstri Devrimi bizden önceki neslin hayatında uzun bir dönem misafir olmuştu. “Uzun bir dönem” derken kelime anlamıyla “uzun” bir dönemden de bahsediyorum zira Endüstri Devriminin mihenk taşı olan yenilikler uzun zaman aralıklarında yavaş yavaş hayatımıza girmişti. Buna örnek olarak radyo veya tüplü TV’lerin hayatımızda ne kadar uzun kaldığını söylemek sanırım yeterli olacaktır. “Bilgi Çağı” veya “İnternet Çağı” olarak ifade ettiğimiz zaman dilimi ise, endüstri ile elbette el ele; ama daha çok “İnsan-Makine” ilişkisi ile başlayan ve gelişen bir zaman dilimi oldu. 1999 yılında Kevin Ashton ilk kez “Internet of Things” ifadesini kullandığında, endüstri ve internet dünyalarının kaçınılmaz tümleşmesinin ilk kıvılcımını çakmıştı.

Ufuk Yaşıbeyli
Genel Müdür Yardımcısı Teknoloji

 
  NGN

IoT’nin Yaygınlaşması

IoT (Internet of Things - Nesnelerin İnterneti) hayatımıza, isim ve kavramının ne olduğu tartışıla dursun, yıllardır çeşitli alanlarda girmiş durumda. Günlük yaşantımıza etkilerini akıllı telefonlarla ve giyilebilir teknolojilerle bir nebze artırıyor olsa da bizim henüz farketmediğimiz; fakat iş dünyasının arka planda en yüksek yatırımları yaptığı bir buz dağının görünen yüzü ile tanışma sürecindeyiz.

Günden güne karmaşık ve daha hızlı hale gelen yaşam döngüsü, son yüzyılda yaşadığı teknoloji evrimini artık birkaç yılda kateder hale geldi.

NGN

Başar Ertaç
Presales Direktörü

 
 
Yazının tamamını okumak için lütfen tıklayınız.
 
Yazının tamamını okumak için lütfen tıklayınız.
 
NGN
 
NGN Star of Bosphorus
Tier III Tasarım Sertifikasyonunu
aldı
 
NGN Belgelerin
büyük çoğunluğu
artık dijital
 
NGN Robotlar havaalanlarında
çalışmaya başladı
 
 
  NGN
 
  NGN
 
  NGN
 
             
 
NGN Dell ve EMC’nin
birleşme süreci
tamamlandı.
 
NGN 2021’de tam sürücüsüz
otomobiller gelecek
.
 
NGN İnternette dakikada
316 siber tehdit
ortaya çıkıyor.
 
 
  NGN
 
  NGN
 
  NGN
 
NGN
NGN Bülteni her üç ayda bir yayınlanmaktadır.

NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Müselles Sok. No:1/1 Esentepe Şişli İSTANBUL - Türkiye
Tel: +90 212 216 93 60 Fax: +90 212 216 93 71 E-mail: info@ngn.com.tr

ngn.com.tr NGN NGN