Büyüme stratejimizin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. İnsan ilişkilerinde başarılı, samimi, değişime ve rekabet koşullarına ayak uydurarak çalıştığı kuruma ve topluma katkı sağlayan bireylerle çalışmaya özen gösteriyoruz. NGN çalışanları olarak birbirimize değer veriyor, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ürün ve hizmet kalitemizi devamlı geliştiriyoruz.

Seçme ve Yerleştirme

NGN’de işe alımlar yıllık işgücü planı dahilinde yapılmaktadır.

İşe alım süreci, İK Yöneticisi’nin liderliğinde ilgili bölüm yöneticilerinin de mülakatlara katılımı ve değerlendirmeleri sonucu gerçekleşir.

Başvurular sitemizde bulunan Açık Pozisyonlarımız sayfasından, ik@ngn.com.tr insan kaynakları mail adresimizden veya www.kariyer.net web sitesi üzerinden kabul edilmektedir.

Performans Değerlendirme

NGN’de her çalışanın performans değerlendirmeleri bir sistem çerçevesinde yapılıp, değerlendirme sonuçları çalışanların performanslarını arttırma ve kariyer planlamalarını yapmaya yönelik olarak ele alınmaktadır. Yılda iki kere yapılan performans değerlendirmelerinin sonucuna bağlı olarak, yıl sonunda terfi, atama ve prim gibi ödüllendirmeler gerçekleşmektedir. Kurum hedefleri ile bireysel hedeflerin ortak paydada buluşması NGN İnsan Kaynakları yönetiminin temelini oluşturur.

Eğitim ve Gelişim

NGN’in en büyük sermayesi insan kaynağıdır. Dolayısıyla en büyük yatırımı da çalışanlarımızın gelişimleri üzerine yapıyoruz.

Her yılın başında İK yöneticisi ve birim yöneticileri arasında ayrı ayrı yapılan görüşmeler sonucu, her seviyedeki çalışanımız için performans ve kariyer gelişimleri doğrultusunda ve pozisyon ihtiyaçlarına yönelik, teknik, kişisel gelişim ve oryantasyon eğitimleri planlanmaktadır. Bu eğitimleri yurtiçinden veya  Moskova’da bulunan CROC Eğitim Merkezi’nden temin edebiliyoruz.

Ücret Yönetimi

NGN'de ücretler, her pozisyon için iş değerlemesi yapılarak sistematik bir şekilde belirlenmektedir. Ücretler brüt olarak, 12 ay bazında ödenmektedir. Her sene başında enflasyon oranına ve kişinin bir önceki yıl göstermiş olduğu performansa göre ücretlerde düzenleme yapılır.