İş Ortaklarımız

Imperva

Imperva® (NYSE:IMPV); kritik iş verilerini ve uygulamaları koruyan öncü siber güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır. SecureSphere, CounterBreach, Incapsula ve Skyfence ürün serileri ile Imperva, kurumların varlık ve risklerini tespit etmelerini, bulutta ve bina içerisindeki bilgileri korumalarını ve düzenlemelere uygunluk sağlamalarını mümkün kılmaktadır. Veri ve uygulama güvenliği alanında dünyanın öncü uzmanlarından oluşan araştırma ekibi olan Imperva Defense Center, güncel tehdit bilgileri ile Imperva ürünlerini sürekli olarak iyileştirmekte, en yeni tehditler ve bu tehditlerin nasıl önleneceği konusunda kapsamlı bilgiler ve tavsiyeler içeren raporlar yayınlamaktadır. Imperva’nın genel merkezi Redwood Shores, California’da bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.imperva.com, Imperva blog ve Twitter

SecureSphere; web, veri tabanı, dosya ve kurum içerisindeki kullanıcılardan kaynaklanan tehdit güvenliğini içeren kapsamlı siber güvenlik yazılım platformudur. En büyük şirketlerin dahi güvenlik taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanan, ürünün gelişen tehditlere karşı en donanımlı şekilde korunmasını sağlayan ve ThreatRadar abonelik hizmetleri sunan, dünya standartlarında bir güvenlik araştırma kuruluşu olan Imperva Defense Center tarafından desteklenmektedir.
CounterBreach; işletme verilerini tehlikeli, dikkatsiz ve kötü niyetli kullanıcılardan kaynaklanan hırsızlık ve kaybolmaya karşı koruyan çok katmanlı bir güvenlik çözümüdür. Kurum içerisindeki kullanıcılardan kaynaklanan tehditleri tespit etmek ve kontrol altına almak için gelişmiş davranışsal analiz ve yanıltma/aldatma teknolojisini kullanmaktadır. Güvenlik ekipleri CounterBreach ile riskli davranışları hemen tespit ederek harekete geçebilmek için kötü niyetli saldırıları ve normal faaliyetleri hızlı bir şekilde ayırt edebilmektedir.
Incapsula; uygulama farkındalığı olan, küresel içerik teslim ağı (CDN) aracılığıyla bağımsız veya entegre bir çözüm olarak sunulmaktadır. Türünün en iyi güvenlik, DDoS koruması, yük dengeleme ve yük devretme çözümleri ile her türlü internet sitesi ve web uygulamayı sağlamaktadır.
Skyfence Cloud Gateway; onaylı ve onaysız bulut uygulamalarına yönelik görünürlük ve kontrol sağlayan bulut erişim güvenlik aracısıdır. Skyfence ile kurumlar, kullanılmakta olan SaaS uygulamalarını keşfetmekte ve ilgili riskleri değerlendirmekte, müşteri odaklı tehditleri önlemek için kontroller uygulamakta, veri sızıntılarını önlemekte, BYOD erişimini kontrol etmekte, uygunluk gerekliliklerini yerine getirmekte ve buluttaki kullanıcı hesaplarını ve verileri korumaktadır.


Web Application Firewall 2015 Gartner Magic Quadrant

Imperva, Web Uygulama Güvenlik Duvarı alanındaki mükemmel vizyonu ve kabiliyeti ile son iki yıldır Web Application Firewall Magic Quadrant’ın tek lideri konumundadır. Raporun tamamını görüntülemek için tıklayınız.