NGN &VCE Advanced Technology Day’de Gelişmiş VCE Teknolojileri Tanıtıldı

Tüm Haberler

26.11.2015 Türkiye’nin önde gelen bilişim şirketlerinden NGN, VCE ile birlikte düzenlediği “NGN & VCE Advanced Technology Day”de günümüzün gelişmiş teknolojilerini müşterileri ile paylaştı.

NGN ve VCE işbirliği ile düzenlenen etkinlikte, Bütünleşik Altyapı ürünleri, Bigdata & Analytics, Oracle, SAP, VDI gibi gelişmiş teknoloji çözümleri ele alındı.

26 Kasım 2015 tarihinde Le Meridien Hotel'de düzenlenen etkinlik, NGN Teknik Operasyon Direktörü Ufuk Yaşıbeyli ve VCE Satış Direktörü Alp Bağrıaçık'ın açılış konuşmaları ile başladı. Ufuk Yaşıbeyli konuşmasında, NGN’in ilk günden bu yana VCE ile ortak bir yolda yürüdüklerine ve hatta Türkiye’deki ilk referans projeyi birlikte hayata geçirdiklerine dikkat çekti.

VCE CTO’su Tom O R’Reilly’nin “Taking Convergence to the Next Level” başlıklı konuşmasında VCE’nin dünya pazarındaki yeri ve teknolojide gitmek istedikleri noktalara değinen Tom O’Reilly, büyüyen datanın daha kolay ve güvenilir yönetilmesinin öneminden bahsetti. VCE vArchitect’lerinden Berat Ulualan’ın, VCE’nin işletmelere katmış olduğu faydaları içeren “Ready to the next step?” başlıklı sunumu ile devam eden etkinlik, gerçekleştirilen öğle yemeği ile sona erdi.