NGN, Imperva’nın Türkiye’deki En İyi Performans Gösteren İş Ortağı Oldu

Tüm Haberler

12.04.2017 NGN, 2016 yılı değerlendirme sonuçlarına göre Imperva’nın Türkiye’deki En İyi Performans Gösteren İş Ortağı Ödülü’nün sahibi oldu.

Imperva’nın distribütörleri ve iş ortakları için her yıl düzenlediği Imperva Partners Days’17, bu yıl 6-10 Nisan tarihlerinde Avusturya’da gerçekleşti. Yıl sonu değerlendirmelerinin yapıldığı, yeni ürün ve stratejilerin tanıtıldığı etkinlikte NGN, 2016 yılında gerçekleştirdiği başarılı performans ile Imperva’nın “The Best Performing Partner of 2016 in Turkey” ödülüne layık görüldü.

Elde edilen bu başarıyla ilgili açıklama yapan NGN Presales Direktörü Başar Ertaç, “NGN olarak, güçlü sistem entegrasyonu deneyimimiz ile Türkiye’de verilen güvenlik hizmetlerinde fark yaratmak için çalışıyoruz. Üç yıl üst üste Gartner lideri olan ve global pazarda çok önemli bir yere sahip olan Imperva ile gerçekleştirdiğimiz iş birlikteliğimiz ile müşterilerimize ihtiyaçları olan tüm güvenlik hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunuyoruz. 2016 sonuçlarına göre, Imperva’nın “The Best Performing Partner of 2016 in Turkey” ödülünü almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. Gelişen teknolojilerle birlikte siber güvenlik konusu ve çözümleri kaçınılmaz bir şekilde gündemde olduğunu belirten Ertaç, “Geleceği görüp altyapılarını sürekli güncel tutan, topladığı verileri güvenli merkezlerde koruyan ve bu iş için profesyonel iş gücünden destek alan kurumlar sorun yaşamadan hayatına devam ediyor. Biz de NGN olarak, müşterilerimize bu alanda öncü güvenlik projeleri üreterek başarımızı devam ettirmeyi planlıyoruz.” dedi.