Farklı Çözümler NGN Solution Track Etkinliğinde Katılımcılar ile Buluştu

Tüm Haberler

08.06.2016 Danışmanlık, uygulama yönetimi, olağanüstü durum, yedekleme, iş sürekliliği, veri depolama, sunucu sistemleri gibi geniş bir yelpazede hizmet vermeyi sürdüren NGN, yeni teknolojik çözümleri müşterileri ile paylaştı. HPE, Imperva ve Qlik üreticilerinin sponsorluğu ve katılımı ile gerçekleşen etkinlikte uçtan uca yenilikçi çözümler tanıtıldı.

3 Haziran tarihinde Hotel Les Ottomans’ta düzenlenen etkinlikte 3 farklı marka ve birbirini tamamlayıcı çözümler katılımcılarla bir araya getirilerek, NGN’in marka bağımsız sistem entegrasyonu becerisi ve güncel ve müşterilerin ihtiyaçlarını adresleyen BT çözümleri katılımcılarla paylaşıldı.

NGN Genel Müdür Yardımcısı Müfit Süer’in açılış konuşması ile başlayan etkinlikte; HPE Vertica – database ürünü, siber güvenlik üreticisi Imperva database güvenliği hakkında yenilikçi çözümleri katılımcılarla paylaşırken, bir iş zekası yazılımı Qlik ise sunduğu iş keşif ve analiz platformu hakkında açıklamalarda bulundu. Hızı yüksek bir ivme ile artan verinin aynı “yüksek performansla depolanabilmesi”, “güvenli bir şekilde erişilebilmesi”, “analiz edilebilmesi” ve bu analiz sonuçlarına göre anlık aksiyonlar alınabilmesi için gereken güçlü ürün ve üreticilerin bir orkestra uyumuyla çalışabilirliği katılımcılara gösterildi. Davetliler tarafından büyük ilgi gören etkinlik, gerçekleştirilen öğle yemeği ile sona erdi.